Lokacje

Forum

Forum, zwane Imperium, to miejsce pełne gwaru i rozmów, serce Jaskini. Zaraz po wejściu warto odwiedzić Podium Herolda, gdzie zamieszczane są ogłoszenia dotyczące Jaskini Behemota. Nieco dalej natknąć można się na Kordegardę - jeśli czegoś nie wiesz, albo nie rozumiesz, nie wahaj się umieścić swego pytania właśnie tutaj.

W Imperium dyskusje toczymy głównie na temat świata Might and Magic, o czym świadczą ilość działów poświęcona kolejnym odsłonom HoMM oraz subfora związane z mapami i turniejami. Osoby zainteresowane czymś jeszcze poza Heroesami mogą udać się na Kresy i tam opowiedzieć o swoich fascynacjach innymi grami.

Podgrodzie to już lokacje poświęcone lżejszej tematyce. Okno na świat i Konwent poświęcone są spotkaniom w prawdziwym świecie.

Jak każde forum, tak i Imperium nie jest idealne. Wszelkie uwagi i sugestie można zgłaszać w Sprawach Imperium.

Serdecznie zapraszamy do dyskusji.

Osada

Jeśli lubisz literaturę, sztukę, film lub muzykę musisz wstąpić do Osady "Pazur Behemota". Dyskusje na te i inne tematy - historia, gry wyobraźni, czy zwykłe (pod)stolikowanie - odnajdziesz w Gorących Dysputach.

Zajrzyj także do Misternych Rękopisów, w których znajdują się opowiadania fantasy i wiersze mieszkańców Jaskini. Możesz je nie tylko czytać, ale również oceniać i komentować. Jeśli sam piszesz, pochwal się swoją twórczością.

Kolejnym miejscem pełnym dzieł Jaskiniowców są Mistyczne Obrazy. Znajdują się tu prace plastyczne oraz zdjęcia o tematyce fantastycznej. Masz możliwość wyróżnienia najlepszych według ciebie prac, oraz wyrażenia opinii na temat intrygujących cię obrazów. Bardzo mile widziane są nowe prace, więc jeśli lubisz rysować, zapraszamy.

Dla miłośników przygód fRPG (forumowe Role Playing Game) też znajdzie się spory kącik. Oberża "Pod Rozbrykanym Ogrem" rozbudzi swoimi balladami wyobraźnię każdego chętnego.

Jeśli zmęczysz się spacerem po Osadzie zawsze możesz przysiąść przy Ognisku, ogrzać się, odpocząć i porozmawiać z Jaskiniowcami.

Kronika

Jeżeli zainteresowała Cię historia Imperium i nie boisz się stoczyć wielu potyczek z pająkami i kurzem, koniecznie odwiedź naszą Kronikę.

To właśnie w tym miejscu, dzień w dzień najwięksi mędrcy z całego Imperium niestrudzenie spisują dzieje Jaskini. Można odnaleźć tam informacje na temat wszystkich ważnie wydarzenia, jakie kiedykolwiek miały miejsce w Imperium Jaskini Behemota. Jednocześnie jest to jedyne miejsce, w którym pracy nigdy nie zabraknie - w końcu z dnia na dzień jest jej coraz więcej. Znajdziesz tu, między innymi, stare wersje naszej strony, forum, a także i Osady.