FAQ

Co zrobić, jeśli mam problem z loginem/hasłem?

Skontaktuj się z Gwardią Imperium poprzez formularz kontaktowy. Postaraj się jasno i możliwe szczegółowo opisać swój problem - zwiększy to Twoje szanse na szybką i skuteczną pomoc.

Jak dodać własny avatar?

W Twoim profilu znajduje się odnośnik do Gabinetu Luster, który zaprowadzi Cię do miejsca, gdzie znajduje się opcja Dodaj własny avatar. Z wymaganiami dotyczącymi avatarów można zapoznać się w Regulaminie Jaskini Behemota.

Co to jest biogram/bios?

Historia postaci, którą kreujesz w Jaskini Behemota. Jeśli wciąż nie wiesz co to jest, zajrzyj po prostu do profilów innych Jaskiniowców. Biogram w żadnym razie nie jest obowiązkowy, czy wymagany do uczestnictwa w życiu Jaskini, jednak zawsze miło jest odnaleźć w czyimś profilu coś więcej niż nick i avatar. :)

Czy mogę zmienić nick?

Istnieje taka możliwość, jednak jedynie w dwóch przypadkach:

  • jeśli nie jesteś jeszcze szerzej znany w Jaskini pod tym pseudonimem;
  • jeśli społeczność Jaskiniowców zwraca się do Ciebie inaczej, niż poprzez Twój nick;

Wybierz więc mądrze rejestrując się. Pamiętaj również, że jeśli Twój nick będzie w jakiś sposób łamać regulamin Jaskini, to zostanie zmieniony nawet bez Twojej zgody. W sprawie obsługi użytkowników należy kontaktować się z Gwardią Imperium.

Jak zostać Osadnikiem?

Aby zostać Osadnikiem należy poprosić o klucze w odpowiednim temacie. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na otrzymanie kluczy, uargumentuj swoją prośbę.

Znalazłem błąd, co z nim zrobić?

Czym prędzej zgłoś go w odpowiednim dziale - postaraj się dokładnie opisać problem, gdy trzeba załączyć zrzuty ekranu, pomoże nam w to w szybkiej naprawie.

Co zrobić, jeśli nadal mam pytania?

Jeśli są to pytania odnośnie serii Heroes of Might & Magic zadaj je w odpowiednim dziale naszego forum. Z innymi pytaniami możesz śmiało kierować się do Kordegardy.